Lærere

Ana Carolina Martinez Hernandez

(AC)
Historie, Spansk

Anders Schallert Kamp

(AK)
Engelsk, historie

Anette Holm

(AH)
Matematik, datalogi

Anette Okholm

(AN)
Engelsk, tysk

Asger Hvide Olesen

(AO)
Matematik

Astrid Scherrebeck

(SB)
Billedkunst, psykologi

Bente Kofod Christensen

(BC)

Engelsk

Bente Møller Lidegaard

(BL)
Engelsk, fransk, mediefag

Charlotte Hummelmose Pudlo

(CP)
Dansk, religion

Christiane Risager Frøstrup

(CF)
Dansk, engelsk

Diana Jónasardóttir

(DJ)
Idræt

Ellen Carstensen

(EC)
Dansk, engelsk

Espen Reedtz

(RE)
Dansk, mediefag

Eva Bjørg Riber

(RI)
Dansk, tysk

Eva Eising

(EE)
Engelsk, tysk

Gert Schouten

(GS)
Fysik, matematik

Gulistan Khalaf

(GK)
Historie, religion, filosofi

Gunnar Eggert Jørgensen

(GE)
Dansk, samfundsfag

Halvor Bogh

(HB)
Fysik, matematik

Heidi Vedel Olsen

(HO)
Biologi, psykologi

Henrik Lauritsen

(LA)
Naturgeografi

Janet Furtado

(JF)

Dansk, engelsk

Jens Frørup Madsen

(FM)

Dansk, filosofi, historie

Johnny Weile

(JW)

Datalogi, fysik, matematik

Jonas Cilieborg

(JC)

Fysik, matematik

Jonas Rye Kongstad Larsen

(JK)

Historie, mediefag

Karina Christensen

(KC)

Dansk, samfundsfag

Katrine Bjerre

(KB)

Engelsk

Katrine Petersen

(KP)

Historie, tysk

Kristine Søndergaard

(KS)

Oldtidskundskab, samfundsfag

Lene Pihlkjær

(LP)

Dansk, tysk, musik

Lene Blume Jepsen

(LJ)

Fransk, idræt

Lene Bogh Linnet

(LL)

Biologi, kemi

Luminita Iacob

(LI)

Matematik

Magnus Rasmussen

(MR)

Samfundsfag

Marianne Blom

(MA)

Biologi

Marianne Egebjerg Jensen

(MJ)

Biologi, kemi

Marie-Louise Ebert Lauritsen

(ME)

Historie, religion

Mette Christina Thomsen

(MT)

Dansk, mediefag

Micha Pudlo

(PU)

Matematik

Michael Longerich

(ML)

Historie, samfundsfag, tysk

Tillidsrepræsentant

Mikkel Pedersen

(MP)

Religion, samfundsfag

Morten Boe-Hansen

(MB)

Samfundsfag

Natasja Holm-Mathiasen

(NH)

Dansk, oldtidskundskab

Nick Nordsøn

(NN)

Historie, idræt

Niels Christian Krogh Hansen

(NK)

Engelsk, historie

Ove Juul Fonnesbæk

(OF)

Engelsk, idræt

Páll Jónsson

(JO)

Fysik, matematik

Per Fuglsang

(PF)

Erhvervsøkonomi, historie, samfundsfag

Peter Holm

(PH)

Datalogi, matematik, naturgeografi

Peter Jespersen

(JE)

Dansk, religion

Poul Olin Jørgensen

(PJ)

Biologi, idræt

Randi Damstedt Atiser

(RA)

Engelsk, historie, tysk

Rasmus Bogh Linnet

(RB)

Fysik, matematik

René Mogens Hansen

(RH)

Dansk, historie

Sanne Maria Gaarde

(SG)

Engelsk, spansk

Susanne Weiss Dohrn

(SW)

Dansk, religion

Søren Widt

(WI)

Biologi, matematik

Thorbjørn Bundgaard Kristensen

(TK)

Idræt, kemi

Tina Wiedemann

(TW)

Biologi, kemi

Torsten Hvidegaard Hartz

(HA)

Dansk, musik

Turid i Lon

(TL)

Engelsk, historie

Vibeke Ehrhorn

(VE)

Tysk

Hvis du vil skrive til en af skolens ansatte, så klik på billedet, eller skriv initialerne efterfulgt af @toender-gym.dk.